BJM cosmetics

elektroninė parduotuvė

BE . MASTER

QUANTUM

  • Palengvina kiekvieno meistro darbą, lakuojant arti odelių nebėga ir neteka.
  • Teisingai lakuojant su betkuria spalva iš Quantum kolekcijos lakų, galėsite nulakuoti visus nagus drąsiai vienu sluoksniu!
  • Dėka unikalios sudėties ir stiprios pigmentacijos, mes galime dirbti laisvai, neskubėdami ir be baimės, kad klientas išsirinks spalvą kuri Jums kelia nerimą. Visa tai jau praeityje!

HIGH GLOSS

Soak Off Top Coat Gel

Dėl savo cheminės sudėties

bei kietumo-lankstumo balanso

yra tinkamas dengti tiek natūralius,

tiek dirbtinius nagus.

Užsakymai nevykdomi

Extra Aid

1 of 3

Golden Age

2 of 3

High Gloss

3 of 3

BJM Cosmetics .

Gelinio lakavimo rinkos naujieną – stiprios pigmentacijos “QUANTUM” gelinių lakų paletę! Jau pats pavadinimas sufleruoja, jog naujasis lakas – tai ilgalaikių tyrimų, bandymų, poreikių bei norų analizės produktas, brandintas dvejus metus ir išgrynintas iki tobulumo – 240 spalvų paletės gelinių lakų kolekcijos.

Quantum Qantum NR 35

CLEARANCE .

CLEARANCE AKTYVUSIS SKYSTIS

Skystis nagų grybelio, onicholizės profilaktikai, tinkamas odos pažeidimams gydyti ypač turintiems egzemą ar dermatitą. Atstato nago šaknies taisyklingą vystymasi, padeda esant nago didelėms deformacijoms, skatina onichoblastų atsinaujinimą, užtraukia žaizdas akimirksniu, apsaugo nuo bakterijų ir kitų infekcijų atsiradimo. Malšina uždegiminius procesus, nuima spazmus. Tai produktas Nr.1 kuris garantuoja efektyvius ir greitus rezultatus.

Before After