Odelių minkštinimo priemonė

Gelinės konsistencijos pieštukas odelėms!

Tvarkinga nago kutikula – tai vienas svarbiausių tobulo manikiūro reikalavimų.

Turtinga gelio sudėtis padės atstatyti bet kokius odelių pažeidimus. Gelis praturtintas taukmedžio sviestu, avokadų aliejumi ir vynuogių kauliukų aliejumi (vitaminu E), kurie maitina, apsaugo ir padeda atkurti gležną odelių odą. Veikliosios medžiagos nedelsiant palengvina išsausėjusią odelę, sumažina sudirginimą ir pleiskanojimą. Akimirksniu nuima skausmą aplink odeles.

20.00

Panašūs produktai

Odelių minkštinimo priemonė

Aprašymas

Užtepimas užtrunka kelias sekundes, greitai  susigeria, nepalikdamas riebių pėdsakų. Tik asmeniniam naudojimui. Specialus šepetelis padės Jums tolygiai bei taupiai uždėti produkto į odelių kontūrą. Galima pamasažuoti. Izraelio produkcija pasižymi itin didele koncentracija, tad gelio užteks vos ne metams.

Tinka vaikams, kudikiams, moterims, vyrams, senjorams.

Šis gelis itin veiksmingas esant odelių kontūro pažeidimams tokiems, kaip:

  •  Plyšinėjimas, sausumas atsiranda, kai daug rankos kontaktuoja su dulkėmis ar nešvarumais ( autoserviso darbuotojai, statybinkai, namų valytojos…)
  • Jautrumas ir žaizdos – kontaktinis dermatitas ( dažna alergija nuo geležinių antgalių manikiūre)
  • Gelis veiksmingai atlieka savo funkciją. Ypač šiuo periodu jūs galėsite įvertinti jo galią, kai rankos bendrai yra nusausintos nuo dezinfektantų. Akimirksniu nuima skausmą aplink odeles.

Kiekis: 10ml.