PARDUOTUVĖ

PARDUOTUVĖ

Flitras

PAIEŠKA
RIKIAVIMAS
KATEGORIJOS
Krepšelis 0.00
0
0
Subtotal: 0.00
No products in the cart.

Rodoma 298–306 iš 312

COVER SKIN

Puikiai tinkamas ypač drėgnoms, riebioms ar plonoms, nago plokštelėms dengti. Nesukeliantis alerginių reakcijų ar kitų šalutinių poveikių. Tiršta savaime išsilyginanti konsistencija, padės dirbti dar greičiau ir tiksliau, vienfazis, todėl bazinio įtrinimo nereikalauja.

35.0045.00

COOL PINK

Gelis sukurtas darbui tikriems profesionalams, kurie nori greičio, kad gelis klausytusi ir dirbtų už juos. Gelio konsistencija panašį į "Rubber base", tad lengva modeliuoti iš vieno lašo. Nesukeliantis alerginių reakcijų ar kitų šalutinių poveikių. Tiršta savaime išsilyginanti konsistencija, padės dirbti dar greičiau ir tiksliau, vienfazis, todėl bazinio įtrinimo nereikalauja.

35.0045.00

Cleaner

Skystis lipnių paviršių valymui, dispersinio sluoksnio pašalinimui. Neturintis sudėtyje aliejinių medžiagų.

5.0012.00

BJM Water Like Top Gel.

Naujos kartos gelio sudėtis leidžia gauti geriausią rezultatą! Visos art dekoracijos akutės, biseriukais, akvarelės, folijos ar kiti lipdukai, slideriai išsilaikys drąsiai iki sekančio vizito!

6.00

BJM Cosmetics Liquid Bonder

,,Liquid Bonder"” - vienintelis rinkoje universalus produktas profesionalams! Kam naudoti daugybę produktų jei galima naudoti vieną ir dirbti greičiau? “Liquid Bonder” tai dehidratorius, nuriebalintojas ir gruntas gerinantis nago sukibimą su medžiaga. Visa tai viename 12 ml buteliuke už patrauklią kainą!

12.00

BAFAS / POLIRUOKLIS švelnus

Aukštos kokybės bafo abrazyvas, švelnus, amortizuojantis. Lengvai dezinfekuojamos. Dėl įpatingo abrazyvo, bafo šonai nepjauna ir nepažeidžia odos. Skirtas dangos polyraimui prieš lakavimą, arba nelygumų lyginimui.

1.50

BABY PINK

Švelnus šviesiai rožinis, kerintis atspalvis.  Puikiai tinkamas dirbti net su pačiais silpniausiais nualintais nagais. Žemas nusidėvėjimo lygis, itin kietas! Nesukeliantis alerginių reakcijų ar kitų šalutinių poveikių. Tiršta savaime išsilyginanti konsistencija, padės dirbti dar greičiau ir tiksliau, vienfazis, todėl bazinio įtrinimo nereikalauja.

35.0045.00

Antiseptinis terapinis muilas

Antiseptinis gydomasis muilas kruopščiai nuvalo odą, pašalina negyvas odos ląsteles, turintis piešgrybelinių savybių, nesausaina odos, tinkamas turintiems egzemą ar dermatitą. Mažina prakaitavimą, naikina bakterijas, reguluoja odos PH šarmų pusiausvyrą.

20.00

ALIUMININĖS FORMELĖS

Dabar kaip niekad patobulintos, itin patvarios profesionalios nagų formelės, dengtos aliuminine danga, kad darbas būtų dar greitesnis ir stabilesnis! Labai aiškus žymėjimas leis suprasti, ir pritaikyti formelę taisyklingai darbo metu tiek meistrams tiek pradedantiesiems. Formelių kiekis 300vnt.

15.00
PERŽIURETI PRODUKTAI
Dar tuščia