APIE MUS

“BJM Cosmetics” – sparčiai augantis prekinis ženklas, kuris nuolat plečia savo veiklą, atsižvelgdamas į savo esamų ir naujų klientų poreikius.

     „BJM Cosmetics” – tai profesionalumą, kokybę apjungiantis liukso klasės prekės ženklas, kuriantis naują modernų požiūrį į nagų meistro darbą. Mūsų produkcija – tai profesionalios natūralių bei dirbtinių nagų priežiūros priemonės, įkvepiančios tiek profesionalus, tiek pradedančiuosius kurti, tobulėti ir atrasti naujoves kartu su „BJM Cosmetics”. Mūsų sukurti ir ištobulinti geliai tinka alergiškiems ir jautries vartotojams bei optimaliai saugūs natūraliems nagams.

Suburta puiki, kvalifikuota komanda. Ilgametė patirtis, nuolatinis tobulėjimas leidžia užtikrinti gaminamų medžiagų kokybę. Būtent tai nulėmė, kad esame vertinami ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje.

    Mūsų tikslas – būti viena iš saugiausių sistemų Lietuvoje dirbtinių nagų kūrimo industrijoje.

    Misija – tapti patikimu partneriu visiems manikiūro meistrams.

    CLEARANCE – YRA LYDERIAUJANTI
IZRAELIO ĮMONĖ, profesionalių manikiūro ir pedikiūro priemonių gamintojas.

    Derindama mokslinius tyrimus ir praktinę patirtį, Clearance siekia nustatyti naujus standartus pedikiūro ir manikiūro srityje.

    Profesionalių priemonių derinimas su produktais skirtais naudoti namuose, leidžia nuolat palaikyti nepriekaištingą rankų ir pėdų būklę.

    Mūsų produktai neturi jokių amžiaus arba sveikatos apribojimų.

    Kosmetikos aktyvieji ingredientai yra farmacinės paskirties.

    PRODUKTŲ, SKIRTŲ NAUDOTI NAMUOSE linija skirta spręsti pačias sudėtingiausias problemas. Klientai gali atsikratyti įsisenėjusių estetinių ar skausmingų negalavimų per trumpiasią laiką.

  

  PROFESIONALIOS LINIJOS ptoduktais siekiame maksimaliai supaprastinti procedūros atlikimą profesionalams ir užtikrinti klientui patogumo ir saugumo pojūtį. Įsigydamas produktų seriją profesionalams, meistras gauna visus būtinus produktus saugios ir patikimos procedūros atlikimui.

    Reguliarus mūsų produktų naudojimas užtikrina puikius rezultatus! Clearance metodai yra greitai ir lengvai jsisavinami bei nereikalauja meistro patirties.

    CLEARANCE gydomojo pedikiūro kosmetikos linija. Clearance atstovybė Lietuvoje dažnai gauna klausimų iš meistrų bei klientų, kaip taisyklingai dirbti su Clearance, koks kosmetikos poveikis bei rezultatai, kuo ši kosmetika bei procedūros ypatingos. Čia aptarsime visus procedūrų žingsnius ir svarbiausius aspektus.

    Su Clearance pedikiūras gali būti atliekamas dviem būdais׃ klasikiniu, naudojant vonelę, bei bemarceraciniu su aktyvatoriumi, tai yra be kojų mirkymo. Clearance sistema išpildys ir kliento, ir meistro lūkesčius, nes kosmetika yra gydomoji, koncentruota, veikianti net labai probleminius pėdų odos plotus. Svarbu atlikti visus žingsnius ir laikytis prekės ženklo bei meistro rekomendacijų!

   

KOKYBĖ – Greitas grožis

   Visi That’so produktai sukurti pagal „Greito grožio“ koncepciją: naujoviškos formulės, kuriose kokybė derinama su naudojimo paprastumu.

   Geriausios kosmetinės procedūros, sukurtos ir pagamintos išskirtinai Italijoje, skirtos garantuoti grožio ritualą kokybės, skaidrumo, naudojimo greičio ir naudojimo paprastumo vardu.

     Suburta puiki, kvalifikuota komanda. Ilgametė patirtis, nuolatinis tobulėjimas leidžia užtikrinti gaminamų medžiagų kokybę. Būtent tai nulėmė, kad esame vertinami ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje.

    Mūsų tikslas – būti viena iš saugiausių sistemų Lietuvoje dirbtinių nagų kūrimo industrijoje.

    Misija – tapti patikimu partneriu visiems manikiūro meistrams.

Natūralūs ingredientai

That’so produktų molekulės ir veikliosios medžiagos yra išgaunamos iš augalų, vaisių ir natūralių esencijų.

Etika ir technologijos

Tai yra nuolatinis įsipareigojimas kovoti su aplinkos tarša
žalią viziją ir naudoti pažangiausias technologijas
visiems savo gaminiams.